قوانین و مقررات

 • ساعات کاری تیم پشتیبانی : ‬از ۱۰ صبح الی ۲۱ و شماره همراه سایت بصورت تمام وقت از ۱۰ صبح الی ۹ شب پاسخ گوی شما عزیزان میباشد‫.‬ همچنین خرید محصولات در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر میباشد حتی روز های تعطیل.
 • مدت زمان انجام سفارش : مدت زمان واریز محصولات خریداری شده شما پس از پرداخت ، بین ۳ الی ۲۴ ساعت می باشد (در صورتی که اطلاعات را بصورت دقیق وارد کرده باشید ) لطفا شماره تماس صحیح وارد کنید تا در صورت لزوم فروشگاه بتواند با شما ارتباط برقرار کند. توجه داشته باشید که در روزهای تعطیل زمان بیشتری صرف می شود یا در اولین روز کاری سفارش شما آماده میگردد. (لطفا دقت فرمایید این فرآیند به صورت کاملا دستی انجام میشود و خیلی موارد بر سرعت اجرای کار تاثیر گذار میباشد. مثل : شلوغی سرور بازی ، شلوغ بودن صف خرید مشتریان ، کندی یا اختلال در اینترنت و اتصال به سرور های فیسبوک یا … !!!  پس لطفا خواهشمندیم این موارد را در مواقع پیگیری در ذهن خود داشته باشید ، مدت زمان اعلام شده به صورت تخمینی میباشد و احتمال تغییر در آن به انواع دلایل می باشد، لطفا پس از ثبت سفارش صبور باشید.)
 • در صورتی که بعد از خرید طی مدت زمان ذکر شده اکانت شما شارژ نشد میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی سفارش خود را پیگیری نمایید. اگر سفارش شما از طرف پشتیبانی به قسمت عدم پاسخ یا مشکل فرستاده شود پیگیری بر عهده مشتری می باشد که البته از طریق پیام کوتاه و ایمیل به مشتری اطلاع رسانی می شود.
 • بعد از خرید از سایت نیازی به ارسال کد رهگیری شماره سفارش و غیره از از طریق پشتیبانی آنلاین ، تماس تلفی و یا تماس تلفنی نمی باشد، سفارشات شما به صورت سیستمی ثبت شده و و در نوبت و صف خرید انجام خواهد شد و نیازی به هیچ ارسال مدارکی نمی باشد.
 • فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید افراد زیر ۱۸ سال نمی پذیرد و برگشت وجه در صورتی امکان پذیر بود که حساب مشتری شارژ نشده باشد.
 • مشتری موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماس صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.
 • توجه بفرمایید که اگر اطلاعات اکانت خود را اشتباه وارد نمایید ، خرید شما از نوبت خود خارج شده ، و در انتهای صف خرید قرار خواهد گرفت و کارشناسان ما بعد انجام تمام سفارش ها با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات صحیح را از شما دریافت نمایند . پس قبل از سفارش چک کنید که ایمیل اکانت و پسورد و نحوه ورود به بازی شما صحیح وارد شده باشد. مراحل تماس برای دریافت پسورد صحیح ممکن است بیشتر از ۲۴ ساعت زمان ببرد پس لطفا برای وقت خود ارزش قائل باشید و اطلاعات را قبل از ارسال چک کنید که درست باشد.
 • اگربه هر دلیلی نیاز به برگشت پول به شما باشد ، باید حتما ، حتما و حتما کارتی که با آن خرید کرده ، ( کارت شخص دیگر یا شخص شما که در با شماره دیگری باشد مورد تایید نیست ) را برای ما ارسال نمایید به همراه تصویر کارت ملی، در غیر اینصورت به هیچ وجه امکان برگشت پول شما وجود ندارد . این قانون به دستور پلیس فتا اعمال شده برای جلوگیری از فیشینگ و همچنین هزینه کارمزد بانک از مبلغ سفارش کسر می گردد و وجه تا ۴۸ ساعت کاری به شماره کارت اعلام شده از طرف کاربر واریز میگردد.
 • لطفا برای درخواست برگشت وجه از طریق فرم << عودت وجه >> اقدام نمایید.
 • امکان خرید فقط برای اکانت های گوگل و مینی کلیپ و فیسبوک می باشد.
 • فروشگاه مینی کلیپ هیچ ارتباطی با شرکت سازنده بازی نداشته و صرفا جهت کمک به کاربران ایرانی برای خرید محصلات سرویس ارائه می دهد.
 • قیمت محصولات در فروشگاه قابل تغییر بوده و خریدار موظف به چک کردن قیمت در فروشگاه و درگاه بانک هنگام پرداخت می باشد.
 • امکان تعویض محصول خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی تا زمانی که محصول در اکانت بازی خریداری نشده است وجود دارد. پس از انجام خرید در اکانت بازی، با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، به هیچ عنوان قابل عودت یا تغییر نمی باشد.
 • با توجه به نیاز به پسورد اکانت برای خرید این پسورد توسط فروشگاه فقط جهت همین امر مورد استفاده قرار می گیرد و خریدار موظف است بعد از انجام سفارش خود نسبت به تغییر پسورد جهت افزایش امنیت اقدام نماید هرگونه مشکل بعد از انجام سفارش به دلیل کوتاهی خریدار از مسئولیت فروشگاه خارج می باشد.
 • ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران می باشد و این شرایط جامع و کامل نبوده و این سایت حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارا می باشد.
 • توجه داشته باشید که ثبت سفارش و پرداخت وجه از روش های متفاوت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر است.